sosnowa 1Kolejna droga w Gminie i Mieście Nisko została oddana do użytku mieszkańców. Kompleksowa przebudowa dotyczyła tym razem ulicy Sosnowej w Zarzeczu.

Po wielu latach ulica Sosnowa w Zarzeczu doczekała się remontu. Odcinek o długości 538 metrów został pokryty asfaltem od podstaw, bowiem wcześniej mieszkańcy pobliskich domostw mieli do dyspozycji jedynie drogę tłuczniową.

sosnowa 2- Droga została wykonana w ramach budżetu obywatelskiego. Realizacja tego zadania była niezbędna głównie dlatego, iż w końcowej części ulicy Sosnowej istnieje gęsta zabudowa, wcześniej droga biegnie przez las. Cieszę się, że mieszkańcy tej części Zarzecza, mówiąc popularnie, dotarli do cywilizacji – informuje Julian Ozimek, burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Zadanie pod nazwą „Remont nawierzchni drogi gminnej nr 102629R ul. Sosnowa na odcinku od km 0+000,00 do km 0+538,29 położonej na terenie Gminy Nisko – msc. Zarzecze” wykonane zostało w ramach własnych środków i kosztowało 231 145 zł. Wykonawcą zadania była firma PBI z Kraśnika.