oliwia skrzypekOgromny sukces odniosła uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nisku na osiedlu Podwolina - Oliwia Skrzypek. Została  laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Udowodniła wszystkim, że można, gdy tylko się chce i nie jest ważne, do jak dużej szkoły się uczęszcza. Warto spełniać swoje marzenia! Pracowita i wytrwała Oliwka zasłużyła na miano SUPER MATEMATYKA.Uczennica klasy siódmej dzięki swojej wiedzy, pracy  włożonej w przygotowania oraz zapałowi, pokonała większość uczestników wszystkich etapów –  zarówno szkolnego, rejonowego, jak i wojewódzkiego i wywalczyła tytuł laureata jako jedyna reprezentantka Gminy i Miasta Nisko oraz powiatu niżańskiego. Warto przypomnieć, że w rywalizacji wzięło udział ponad 3000 uczniów z województwa podkarpackiego, do etapu rejonowego zakwalifikowało się  230 uczniów, a do etapu wojewódzkiego 125 uczestników z największą liczbą punktów. Tytuł laureata zdobyło 53 uczniów województwa podkarpackiego, a Oliwia uplasowała się na wysokiej pozycji.

Znalezienie się  w tak ścisłym gronie laureatów jest olbrzymim  osiągnięciem, przede wszystkim uczennicy, ale również nauczyciela przygotowującego do konkursu. W tegorocznej edycji nad przygotowaniami Oliwii do konkursu czuwała p. Małgorzata Tabian.

Oliwii składamy serdeczne GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów!

PSP nr 4 w Podwolinie