nisko herbSzanowni Państwo

PRZEDSIĘBIORCY

prowadzący działalność gospodarczą na terenie Gminy i Miasta Nisko

 

Na terenie naszego kraju został wprowadzony stan epidemii. Skutki tego zagrożenia epidemicznego są bardzo dotkliwe dla wszystkich przedsiębiorców, a szczególnie działających w branżach usługowej i handlowej.

Jako samorząd gminny nie możemy w tej sytuacji pozostać bierni. W ramach własnych możliwości i kompetencji, działając na rzecz pomocy przedsiębiorcom i ochrony miejsc pracy w Gminie i Mieście Nisko proponuję wprowadzić następujące ulgi i ułatwienia:

  • Zwolnienie z czynszu przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na mieniu gminnym.
  • Odroczenie płatności podatku od nieruchomości oraz od środków transportowych z możliwością rozłożenia na raty oraz płatności w późniejszym terminie bez opłaty prolongacyjnej.

Bardzo proszę o zgłaszanie jeszcze innych propozycji pomocy pod numerem telefonu 15/8415 643.

Pomoc będzie udzielana na wniosek przedsiębiorcy. W trakcie jego rozpatrywania jednym z podstawowych kryteriów, będzie deklaracja o utrzymaniu miejsc pracy. Informacja pod numerem telefonu 15/8415657.

Równocześnie przypominam, że jako miejscowość przyjazna rozwojowi przedsiębiorczości, od ponad 10 lat nie podnosiła stawek podatku od nieruchomości.

 

Burmistrz Gminy i Miasta Nisko
Waldemar Ślusarczyk

 

Szanowni Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Gmina i Miasto Nisko zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety na temat Państwa działalności. Odpowiedzi pomogą nam w dopasowaniu do potrzeb rynku pomocy dla przedsiębiorców, działających na terenie Gminy i Miasta Nisko.

Prosimy o społeczną odpowiedzialność w obecnej sytuacji i nie wypełnianie ankiety przez osoby nie prowadzące lub nie zarządzające przedsiębiorstwem.

Formularz prosimy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz ankietę ico word