kajaki 1Sezon wakacyjny w pełni. W związku z tym zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty wodno-turystycznej dostępnej nad Zalewem Podwolina w Nisku, gdzie nie sposób się nudzić. By poszerzyć i tak już bogatą gamę atrakcji, przy kąpielisku otwarta została wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Do Państwa dyspozycji przygotowano 21 kajaków dwuosobowych, 10 kajaków z dostawką dla dziecka, 10 desek SUP oraz 10 rowerków wodnych (5 – dwuosobowych oraz 5 czteroosobowych). Sprzęt jest nowy i bardzo wygodny. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia zalewu nie tylko w upalne dni.

Rowery wodne są wygodne i przetestowane. Posiadają bardzo wydajny napęd, dzięki czemu szybko można przemierzyć wszystkie zakamarki naszego zalewu.

Kajaki wykonane są z poliuretanu. Jest to nowy i bardzo lekki sprzęt, który na pewno umili pływanie po zalewie.

Z kolei deska SUP to z angielskiego Stand Up Paddle, w luźnym tłumaczeniu wiosłowanie na stojąco. Owo wiosłowanie odbywa się na specjalnie zaprojektowanej desce która wyglądem przypomina deskę windsurfingową, ale jest od niej dłuższa. Deski SUP mają od 250 cm długości w wersji dziecięcej do 450cm w wersji wyścigowej. Pływanie na SUPie to rodzaj aktywności przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne. Rekreacyjne pływanie nie wymaga specjalnego przygotowania kondycyjnego, ani specjalnych umiejętności. Nauka podstaw pływania jest bardzo prosta i w zasadzie sprowadza się do tego żeby wyczuć deskę, a następnie wstać i wiosłować. Na desce można płynąć również na kolanach, co pozwoli na szybsze oswojenie się z deską, przyswojenie jej zachowania przy wiosłowaniu i przy przenoszeniu ciężaru.

Zapraszamy Państwa od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00 (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wypożyczalnia może być nieczynna).

Cennik wypożyczalni sprzętu wodnego
zlokalizowanego przy zbiorniku wodnym "Zalew Podwolina w Nisku" 

 Lp. Nazwa Cena za godzinę
 Cena za dzień (od 10.00 do 17.50)
 1. Deska SUP 25,00 zł --------
 2. Kajak dwuosobowy 15,00 zł 60,00 zł
 3. Kajak dwuosobowy z dodatkowym
 siedziskiem dla dziecka
 25,00 zł --------
 4. Rower wodny 2 - osobowy 25,00 zł --------
 5. Rower wodny 4 - osobowy 30,00 zł --------

kajaki 2kajaki 3kajaki 4kajaki 6