akademia 1W miniony weekend 23 kwietnia nasi młodzi piłkarze kolejny raz pokazali rówieśnikom jak się gra w piłkę! 
 
Zawodnicy z rocznika 2013 rywalizowali w Zawierciu w półfinale Mistrzostw Polski FA. Chłopcy zaprezentowali pokaz umiejętności co przełożyło się na zdobycie 1 miejsca, a tym samym zapewniło awans do rozgrywek finałowych, które już w czerwcu odbędą się w Opolu! Wielkie brawa!
 
Chłopcy z rocznika 2015 udali się do stolicy, aby w rywalizacji z kilkunastoma drużynami rywalizować o awans do międzynarodowego turnieju Bellsport, który już w maju rozegrany zostanie w Zakopanem. Nasi młodzi adepci futbolu w pięknym stylu zwyciężyli cały turniej, co pozwoliło zakwalifikować się na turniej główny w Zakopanem. Turniej był niezwykle trudny, ponieważ tylko zwycięzcy otrzymali awans na turniej główny. Niezwykle cieszy nas rozwój naszych zawodników, którzy już za niespełna dwa tygodnie podejmą rywalizację z najlepszymi polskimi drużynami takimi jak Śląsk Wrocław, Cracovia, Pogoń Szczecin, Zagłębie Sosnowiec, Varsovia oraz z ekipami zagranicznymi m.in. drużynami z Budapesztu, Zagrzebia, Koszyc, Ostravy. Już nie możemy się doczekać! 
 
akademia 2Cały czas poszukujemy partnerów do naszej akademii, jeśli byłbyś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Maciej Brodecki
Prezes UKS Football Academy Nisko