Czytaj więcej...

ico info80Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta  Nisko (osoby fizyczne zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

ico info80W związku z realizacją zadania pn. "Poprawa bezpieczenstwa na skrzyżowaniu linii kolejowych z drogami - etap I - część przejazdowa" wykonawca inwestycji Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "DIAG-MOST" Sp. z o.o. informuje, że przejazd kolejowy w ciągu ul. Akacjowej w Racławicach, pomiędzy ul. Torową, a ul. Grądy będzie zamknięty w dniach 22.08.2019r - 06.09.2019r. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej...

Gmina i Miasto Nisko ogłasza nabór uzupełniający od dnia  06.08.2019r. do 30.08.2019r.w ramach projektu „Ograniczenie szkodliwej niskiej emisji – montaż nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania na terenie Gminy i Miasta Nisko” dofinansowany w ramach RPO WP.

W ramach naboru zapraszamy mieszkańców zainteresowanych wymianą starych kotłów na paliwo stałe: kotły gazowe: dostępna ilość szt. 43, kotły na biomasę: dostępna ilość szt.20, kotły na ekogroszek: dostępna ilość szt.26.

Dokumenty niezbędne w ramach naboru: deklaracja udziału, umowa użyczenia, regulamin naboru, dowód wpłaty, kryteria społeczno- ekonomiczne.

Informacje dotyczące naboru udzielane są w pokoju Nr 6. W Urzędzie Gminy i Miasta Nisko.

 

Deklaracja udziału.pdf

Dowód wpłaty.pdf

Regulamin naboru uzupełniającego.pdf

Umowa użyczenia.pdf

Lista kotłów wraz z opisem.pdf

Czytaj więcej...Delegacja z Niska na czele z Burmistrzem Waldemarem Ślusarczykiem przebywała w dniach 10-11 sierpnia w Fehergyormat na Węgrzech. Wizyta związana była z uroczystymi obchodami święta zaprzyjaźnionego z Niskiem miasteczka.