Czytaj więcej...Oficjalne oddanie do użytku rozbudowanej ulicy Grądy w Nisku miało miejsce w poniedziałek 9 grudnia. Nowa droga ułatwi komunikację na osiedlu domów jednorodzinnych i udrożni dojazd do zalewu retencyjnego w Podwolinie.

Czytaj więcej...

 

Czytaj więcej...W sali narad Urzędu Gminy i Miasta Nisko 4 grudnia odbyła się uroczystość Złotych oraz Diamentowych Godów Małżeńskich. Medale Prezydenckie po 50 i 60 latach wspólnego życia otrzymało 8 par.

Wśród dostojnych jubilatów obchodzących Złote Gody znaleźli się Janina i Mieczysław Dorota, Zofia i Stefan Gil, Wanda i Andrzej Mścisz, Jadwiga i Witold Pastucha, Helena i Tadeusz Warchoł, Maria i Tadeusz Złotek, Helena i Julian Dąbek. Diamentowe Gody świętowali Katarzyna i Bolesław Zybura.

Czytaj więcej...Każdy z nas powinien wiedzieć, po co i jak należy segregować śmieci. Ta prosta wiedza pozwoli utrzymać nasza planetę w czystości.

Czytaj więcej...Każdy z nas, nawet ten najmniejszy, może przyczynić się do dbania o naszą planetę. Jedną z tych czynności jest recykling, czyli sortowanie odpadów, które następnie zostaną ponownie wykorzystane, co pozwoli oszczędzić zasoby naturalne.