ico info80Działając na podstawie art.35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) i Zarządzenia Nr 37/2019 z dnia 19 lutego 2019 r. Burmistrz Gminy i Miasta Nisko zawiadamia, że w dniach od 07 do 28 lutego 2019 r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Nisku na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej www.nisko.pl można zapoznać się z wykazem nieruchomości przeznaczonych do użyczenia.

pdfNieruchomości do użyczenia

Czytaj więcej...Oliwier Szot z Nowosielca został jednym z trzech finalistów drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

16 lutego zostały wyemitowane kolejne odcinki stacji TVP 2 „THE VOICE KIDS”: BITWY I SING OFF. Z radością informujemy, że Oliwier pomyślnie przeszedł kolejne etapy i dostał się do finału. Będziemy Go wspierać w czasie występu finałowego.

Brawo Oliwier!!!

fot. Agnieszka Zybura

Czytaj więcej...Miejską Bibliotekę Publiczną w Nisku po raz kolejny odwiedził Teatr Blaszany Bębenek z Trzebini z przedstawieniem pt.: „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”.

Czytaj więcej...Miejską Bibliotekę Publiczną w Nisku odwiedził przesympatyczny autor książeczek dla dzieci, Pan Wiesław Drabik, który w swoim dorobku literackim ma ponad dwieście publikacji dla najmłodszych czytelników.

Czytaj więcej...W Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku 2 lutego odbył się Walentynkowy Turniej Piłkarski Oldbojów. W rozgrywkach udział wzięły drużyny z Rudnika nad Sanem, Kolbuszowej, Biłgoraja oraz z Niska.