fot 100W niedzielę, 16 czerwca, na scenie plenerowej Parku Miejskiego w Nisku odbył się Przegląd Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej „Szkatuła”. Było to niezwykłe popołudnie pełne muzyki, tańca i rodzinnej atmosfery.

Na scenie zaprezentowali się uczestnicy zajęć artystycznych Niżańskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nisku, Zarzeczu oraz Nowosielcu. Młodzi artyści zachwycili publiczność układami tanecznymi, interpretacjami wokalnymi oraz grą na instrumentach. Ich talent i zaangażowanie zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Podczas wydarzenia Dyrektor Niżańskiego Centrum Kultury Sokół Radosław Maziarz wręczył instruktorom zajęć artystycznych podziękowania za ich ciężką pracę i wsparcie, jakie oferują uczestnikom zajęć. Było to piękne wyróżnienie dla osób, które na co dzień inspirują i prowadzą dzieci oraz młodzież w ich artystycznym rozwoju.

Oprócz występów organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji m.in. dmuchańce, warsztaty balonowe, malowanie buziek czy warsztaty plastyczne. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i zabawy.

Pełna fotorelacja na stronie NCK Sokół <<>> https://nck.nisko.pl/przeglad-sztuki-dzieciecej-i-mlodziezowej-szkatula-2024-2/

Galeria zdjęć