ico infoSzanowni Państwo!

Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Rudnickiej bierze udział w konkursie na najciekawszy pomysł na quest w 2024 roku!

Questy to nieoznakowane szlaki, a sposób przejścia każdego questu opisany jest na ulotce lub w aplikacji mobilnej. Żeby zabawa miała sens, każdy quest oznaczony jest zagadkami i rebusami, a ich rozwiązanie znajdziemy terenie.

Głosowanie już ruszyło i CODZIENNIE do 8 lipca można oddać głos na jeden, najciekawszy scenariusz questu. 

Wystarczy kliknąć w specjalny formularz dostępny na stronie - link: https://questing.pl/wybierz-najciekawszy-pomysl-na-quest/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3ypANyZB13J_HRbvpIa7Sz646z2g8PWBdr23GdMNwzf0EsGuU3F-Y_GKI_aem_rU4PcIAcH6_ddfUV7vVDyQ

 W ten sposób wybranych zostanie 20 opisów tras, które Fundacja Questingu jeszcze w tym roku zmieni w profesjonalne questy dostępne za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej “Questing – gry terenowe”.

Głosowanie internautów to kolejny, drugi już etap ogłoszonego przez ogólnopolską Fundację Questingu konkursu “Opowiedz swoją historię i zdobądź bezpłatny quest dla swojej miejscowości”.

Wybierz qesty z Rudnika nad Sanem: Nr 18 i Nr 32!!!